Кропивницькі схеми отримання землі (відео)

Попри відмову Новенської селищної ради, проведені експертизи, відкриту кримінальну справу по факту підробки документів у міській раді міста Кропивницького хочуть виділити земельну ділянку розміром 5 га колишньому депутату міської ради Олегу Лунгулу.

Земельна ділянка знаходиться за адресою вул. Мурманська 41-Д, нині вулиця має назву Перша виставкова. Олег Лунгул має намір отримати ласий шматок землі на пільгових умовах в обхід аукціону. При цьому своє право на земельну ділянку він доводить на підставі документів в яких зазначається, що на даній території знаходиться його майно. У свою чергу за результатами експертизи, проведеної Новенської селищною радою, будівель не виявлено.

По даному факту також відкрито кримінальну справу Кіровоградською міською прокуратурою. На разі вже проведено розслідування, зібрані докази, справа передана до Кіровського районного суду і найближчим часом у суді має відбутися розгляд справи по суті.

Попри це у міській раді міста Кропивницького не бачать жодних перешкод для виділення 5 га землі своєму колишньому колезі.

Так, 15 липня у міській раді відбулося засідання земельної комісії під голуванням Олександра Шамардіна на якій розглядалося питання про виділення Олегу Лунгулу та Дмитру Загоровському земельної ділянки за адресою вул. Мурманська 41-Д. Жодних нарікань за цим питанням у членів земельної комісії та посадовців міської ради не виникло. Кримінальна справа та висновки експертиз навіть не згадувались.

Більше того, фігурант кримінальної справи знімається у сюжеті каналу до якого має відношення міський голова міста Кропивницького Андрій Райкович. Там Олег Лунгул виступає як потерпіла сторона і скаржиться, що не може отримати землю вже 4 роки. А начальник міського відділу землекористування Оксана Каратєва, яка добре знайома з паном Лунгулом, не вбачає жодних перешкод у цьому питанні.

Зважаючи на обставини ми звернулися до прокурора області із заявою щодо незаконних дій групи осіб, спрямованих на заволодіння земельною ділянкою комунальної власності. Чекаємо на результати.

Детальніше у відео-сюжеті – https://youtu.be/0sM4a0VBrPk

Read More