Що говорять кропивничани про дезінфекцію під’їздів під час карантину (відео)

дезінфекція під'їздів

У Кропивницькому, рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 27 березня розпочалися заходи по дезінфекції під’їздів багатоквартирних житлових будинків. Втім, більшість опитаних мешканців не задоволені роботою комунальних служб.

Так, за весь період, мешканці багатоповерхових будинків бачили працівників комунальних служб лише один-два рази. Деякі кропивничани наголошують, що дезінфекція була лише в одному під’їзді з усього будинку, тому люди власними силами проводили роботи по дезінфекції.

За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, дезінфекція під’їздів багатоквартирних житлових будинків, що перебувають в управлінні комунальних ЖЕО, повинна була виконуватися силами їхніх спеціалістів

“Для оперативного початку виконання таких робіт ЖЕО мають закупити за власний кошт дезінфікуючі засоби і обладнання. Згодом ці фінансові питання будуть опрацьовані і для виконання таких робіт залучаться ресурси резервного фонду і управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення”, – відзначив Олександр Мосін.

За інформацією міської ради міста Кропивницького одними з перших приступили до дезінфекцій під’їздів багатоповерхівок працівники міських ЖЕО №2, ЖЕО №3, ЖЕО №4, та КРЕПу 9.

Кропивничани, в свою чергу, відзначають, що хотілося б бачити дезінфекторів частіше ніж раз в місяць.

Read More