У Кропивницькому мітингують проти підвищення тарифів (відео)

У Кропивницькому 11 січня відбувся мітинг проти підвищення тарифів. Кропивничани зібралися біля міської ради з вимогою переглянути тарифи на воду та звільнити генерального директора ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Романа Ілика. Як і по всій Україні в Кропивницькому п’ятнадцятого січня має відбутися ще один мітинг проти підвищення тарифів на всі комунальні платежі. Тепер про все детальніше.

У понеділок близько 60 мешканців Кропивницького прийшли до міської ради, щоб висловити своє обурення з приводу тарифів на воду, які є досить високими у порівнянні з іншими містами.

Як повідомили учасники мітингу, їх обурює, що у порівнянні з Дніпром, Чернівцями, Черніговом де вартість одного кубу води становить близько 10 грн у Кропивницькому – понад 17.

Ініціатор мітингу Денис Ликов також зазначив, що слідкує за діяльністю ОКВП “Дніпро-Кіровоград” вже понад три роки. За цей час активісти домоглися державної перевірки підприємства, яка відбулася минулого року. За результатами аудиту було виявлено, що внаслідок неефективного фінансового господарювання підприємство втратило понад 140 млн грн.

Тому учасники мітингу підписалися під зверненням до голови обласної ради Сергія Шульги у якому вимагають створити тимчасову комісію обласної ради із залученням представників громадськості для детального вивчення аудиторського звіту правління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області та звільнити із займаної посади генерального директора ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Романа Ілика.

Окрім водопостачання люди обурювалися і платіжками за газ. У купі комуналка відбирає досить великий шматок заробітку, а для частини людей похилого віку комунальні платежі навіть перевищують розмір пенсії.

мітинг

На мітингу був присутній і колишній секретар міської ради Іван Марковський, який висловився з приводу підвищення тарифу і на проїзд.

Зрештою учасники мітингу планують вийти на черговий мітинг, який відбудеться по всій Україні п’ятнадцятого січня, обіцяють людей буде більше, адже вже прийшли оновленні платіжки за спожите тепло.

Read More