Вартість лікування хворих на COVID-19 складає від 16 до 30 тисяч гривень

covid-19

Місцева влада міста Кропивницького лише сьогодні почала розглядати питання про пошук джерел фінансування для лікування пацієнтів з виявленою короновірусною інфекцією COVID-19.

Про це заявила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук, інформує “Агенція журналістських розслідувань”.

Станом на 30 березня у Кіровоградській області лабораторно підтверджено 4 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. З них три особи – мешканці міста Кропивницького.

За словами Оксани Макарук загальна вартість курсу лікування хворого на коронавірусну інфекцію, в залежності від тяжкості перебігу захворювання, складає від 16 до 30 тисяч гривень.

Зараз Центральна міська лікарня Кропивницького має надавати лікування для пацієнтів з COVID-19 безкоштовно, але в подальшому треба буде віднайти кошти для фінансування з інших джерел.

“Сьогодні перед міською владою стоїть завдання вишукати фінансовий ресурс з міського бюджету для забезпечення даної потреби, а також встановлення стимулюючих виплат медичним працівникам, задіяним до роботи з COVID-19, відповідно до чинного законодавства України”, – зазначила Оксани Макарук.

Нагадаємо, що міський голова Андрій Райкович запевняв, що ситуація в місті Кропивницькому контрольована і місто повністю готове до можливого поширення хвороби. Але як виявилося, так само як і сніг випадав неочікувано, так і ситуація з хворими вирішується не до, а після.

Read More