Як живе бізнес в умовах карантину у Кропивницькому

Із запровадженням карантину під час епідемії COVID-19 малий та середній бізнес у Кропивницькому зараз перебуває у напруженому становищі.

Багатьом закладам довелося зачинитися на невизначений час, іншим довелося переналаштувати роботу, щоб втриматися на плаву.

“Агенція журналістських розслідувань” поцікавилась у власників декількох закладів харчування, як вони переживають кризу.

Власник піцерії “32 см. Піца на дровах” Андрій Лейбенко поділився своїм досвідом.

“Над ідеєю відкрити власну піцерію ми працювали протягом двох років. Так ми стали єдиною піцерією в місті де випікають піцу в італійській печі на відкритому вогні”, – говорить Андрій Лейбенко.

Під час запровадження карантину довелося закрити заклад для відвідувачів і працювати в онлайн-режимі, з доставкою. Зараз меню закладу налічує 18 видів піц. За словами Андрія Лейбенка, поки не розглядається варіант скорочувати персонал. Натомість довелося скоротити кількість змін.

“В перший тиждень карантину обсяги продажів обвалилися. Разом з тим на цей тиждень припали всі прохання про те що треба закрити всі борги. Звісно, вся виручка від продаж відразу переходила на погашення фінансових питань. Основною метою було втримати цей “корабель” на плаву”, – говорить власник закладу.

Окрім фінансових питань стосовно оренди приміщень та заробітної плати, основна проблема зараз полягає у наявності продуктів для приготування піци.

“Зросла ціна на деякі овочі. Але стикнулися з проблемою не стільки ціни, а з перебоями в поставках. Закрили овочеві ринки, і наприклад, салат ромен, базелік, які купували на цих ринках, зараз їх дуже важко знайти”, – говорить пан Андрій.

Зараз піцерія працює в режимі магазину. На вході можна замовити піцу і забрати її з собою.

Facebook – https://www.facebook.com/pizza32cm/
Instagram – https://www.instagram.com/pizza32cm/

Подібна ситуація була і в кафе “Kex Bar”. Як розповіла власниця закладу Ксенія Табалова жодного з 17 працівників не було звільнено у період карантину. Крім того всі працівники отримають мінімальну заробітну платню.

“Від початку запровадження карантину ми працювали в режимі магазину. Довелося зачинити заклад для відвідувачів, але можна було зробити замовлення і забрати з собою. Втім вулиці спорожніли і ми прийняли рішення повністю зачинитися. Обсяги продажів значно знизилися, приблизно на 90%. Зараз заклад працює в режимі доставки”. – зазначила пані Ксенія.

На сьогоднішній день “Kex Bar” знову працює в режимі магазину. Зі слів власниці, хоча держава і звільнила від сплати податків, але залишився податок від ФОП, потрібно сплачувати оренду приміщення та комунальні послуги.

“Звісно затрати є. Але я вважаю, що зарплатня для співробітників повинна бути. Як керівник я повинна їх підтримати”, – говорить Ксенія Табалова.

Facebook – https://www.facebook.com/kexbar/
Instagram – https://www.instagram.com/kex.bar/

Обидва власники закладів радять більше приділяти увагу соціальним мережам. Насамперед це соціальні мережі Facebook та Instagram. також необхідно ефективно організувати роботу. В такий період головне зосередитися на першочергових завданнях, які допоможуть втриматися до закінчення карантину.

Read More